Superwizjujemy!

Szanowni Państwo,
w tekście z dziedziny psychoterapii pojawiło się pojęcie superwizjujemy w zdaniu: „W moim miejscu pracy regularnie superwizjujemy nagrane fragmenty swoich prac z pacjentami”. Czy można je uznać za pojęcie branżowe, czy niezbędne jest zastąpienie go innym pojęciem? Istnieje polski odpowiednik ang. wyrazu supervisionkontrola, więc zamiast superwizjujemy można by powiedzieć kontrolujemy, ale psychoterapeuci oburzą się, że to co innego znaczy.
Z poważaniem
Jeśli specjaliści bardzo chcą używać jakiegoś słowa, to nic ich nie powstrzyma, ewentualna obstrukcja musiałaby pojawić się w ich środowisku. Gdy jednak zechcą pisać dla laików, np. w magazynie Charaktery, to dobry redaktor powinien im wyperswadować użycie słowa superwizjujemy na rzecz kontrolujemy lub nadzorujemy. Ponieważ łacińskie z pochodzenia super- przekłada się na polski m.in. jako nad-, ten drugi odpowiednik w zasadzie wydaje mi się trafniejszy. Ponieważ jednak nie pasuje on do przytoczonego przez Panią zdania, wybierzmy kontrolujemy z braku lepszego pomysłu.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski