Szachraić

Czy jakiś słownik języka polskiego notuje słowa szachraić i szachrajenie?
We współczesnych słownikach nie znalazłam tych wyrazów. Szachraić jest jednak notowany przez słownik, który powstał na początku XX wieku – tzw. słownik warszawski ( J. Karłowicz, A.A. Kryński, W. Niedźwiedzki, Słownik języka polskiego, Warszawa 1900–1927, t. 6, s. 551) w znaczeniu ‘postępować jak szachraj, szachrować, oszukiwać’.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski