Szyk wyrażenia między innymi

Dzień dobry, chciałbym zapytać, czy poprawne jest zdanie: W obsłudze geodezyjnej między innymi biorę udział.

Pozdrawiam

Zdanie w zasadzie nie ma sensu, gdyż wyrażenie między innymi odnosi się w nim do zwrotu biorę udział, co sugeruje, że możliwa jest jeszcze jakaś inna działalność, którą nadawca (podmiot) zdania podejmuje w związku z obsługą geodezyjną.

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski