Szyk wyrazów w zdaniu

Szanowni Państwo,
chciałabym zapytać o poprawność następującego zdania:
Chcemy dotrzymać naszej obietnicy, dlatego czterem strategicznym priorytetom poświęcamy najwięcej uwagi.
Czy jest jakaś zasada dotycząca kolejności dopełnień w zdaniu? Czy powyższe zdanie powinno brzmieć: Chcemy dotrzymać naszej obietnicy, dlatego najwięcej uwagi poświęcamy czterem strategicznym priorytetom?
Nie mogłam znaleźć w internecie żadnej informacji na ten temat.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Z poważaniem
E.J.
Oba zdania są poprawne pod względem składniowym (dyskutowałabym natomiast z poświęcaniem uwagi priorytetom, i to strategicznym). W pierwszym z nich na pierwszy plan wysuwa się element poświęcamy najwięcej uwagi, w drugim zaś – czterem strategicznym priorytetom.
W polskim zdaniu to, co nadawca uważa za najważniejsze, wysuwa na koniec (lub na początek).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski