Tak w ogóle to

Szanowni Państwo,

chciałabym zapytać się o miejsce przecinka w zdaniu: Tak w ogóle to, co to miał być za tekst o mojej twarzy? Czy postawiony przecinek jest we właściwym miejscu? Czy może powinien być postawiony Tak w ogóle, to co to (…)?

Pozdrawiam

SW

Szanowna Pani,

w przywołanym zdaniu w ogóle nie powinno być przecinka. Poprawna wersja zatem to: Tak w ogóle to co to miał być za tekst o mojej twarzy?

Z pozdrowieniami

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski