Trawestacja

Chciałabym użyć słowa trawestacja w temacie mojego projektu dyplomowego: Trawestacja procesu pozyskiwania nowego klienta w firmie TS.
Słowo to ma wskazywać, że dokonują się zmiany, doskonalą procesy. Czy to prawidłowe słowo?

Pozdrawiam
Mirella Turzyńska
Trawestacja to inaczej przetworzenie. Słowa tego używa się głównie w kontekstach wskazujących na jakąś wypowiedź (np. W jego tekście odnalazłem trawestację starożytnej sentencji). Nie ma on znaczenia związanego z doskonaleniem, ze zmianą.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski