Trzy rodzaje aktywności

Potrzebne mi są nazwy trzech poziomów aktywności. Na przykład, w ramach pracy są wykonywane czynności, a ramach każdej czynności – działania.
Serdecznie pozdrawiam,
Jan Borowiec
Rozumiem, że szuka Pan synonimów wyrazów aktywność, działanie. Oto one: czynność, akcja, operacja. Oczywiście, każdy z nich ma zastosowanie w innym kontekście, a zatem zapewne nie wszystkie będą odpowiadały potrzebom danego tekstu.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski