Tytulatura duchownych

Szanowni Państwo!
Proszę o pomoc w zaproszeniu na ślub dla zaprzyjaźnionego księdza. Ksiądz jest doktorem habilitowanym oraz nadano mu tytuł kapelana Jego Świątobliwości. Zastanawiam się, czy użyć formy: Rev. ks. dr hab. … Spotkałam się również z formą Czcigodny.
Proszę o pomoc.
Najlepiej napisać: Mamy zaszczyt zaprosić na nasz ślub Wielebnego Księdza dr. hab. [tutaj imię i nazwisko]. Formuła z użyciem słowa Rev. (Mamy zaszczyt zaprosić na nasz ślub Rev. Księdza dr. hab. …………….) też rzecz jasna wchodzi w grę. Rev. to skrót łacińskiej formy reverendus (‘wielebny, czcigodny’; ang. reverend).
Maciej Malinowski, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie