W latach 1952–1955

Dzień dobry Państwu. Jak poprawnie przeczytać wyraz w latach 1952–1955? Wydaje mi się, że „w latach od tysiąc dziewięćset pięćdziesiątego drugiego do tysiąc pięćset pięćdziesiątego piątego”, ale nie jestem pewna.

Będę Państwu bardzo wdzięczna za odpowiedź!
Szanowna Pani,
możliwy jest sposób, który Pani wskazała, jak również: „w latach tysiąc dziewięćset pięćdziesiąt dwa tysiąc dziewięćset pięćdziesiąt pięć”.

Z poważaniem
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski