W obrębie ewidencyjnym

Szanowni Państwo,
mam pytanie z zakresu odmiany nazw obrębów ewidencyjnych. Czy należy pisać np. Teren inwestycji obejmuje działkę o nr ewid. X położoną w obrębie ewidencyjnym Uzarzewa (lub Żółkowa), gm. Swarzędz, czy należy pisać Teren inwestycji obejmuje działkę o nr ewid. X położoną w obrębie ewidencyjnym Uzarzewo (lub Żółków), gm. Swarzędz?
Składnia wyrażenia obręb ewidencyjny nie jest skodyfikowana, należy zatem zdać się na uzus, czyli prześledzić sposoby jego użycia. Skąpy materiał, jaki można znaleźć w NKJP (www.nkjp.pl), pozwala sądzić, że utrwaliły się dwa wyrażenia:
obręb ewidencyjny + nazwa miejscowa w mianowniku” (działka nr… położona w obrębie ewidencyjnym Kłodawa)
oraz
obręb ewidencyjny + rzeczownik miasto / wieś w dopełniaczu + nazwa miejscowości w mianowniku” (cztery kompleksy położone w obrębie ewidencyjnym miasta Koszalin; …od punktu granicznego nr… położonego w obrębie ewidencyjnym nr 6 miasta Nowa Sól).
A zatem napisalibyśmy: Teren inwestycji obejmuje działkę o nr ewid. X położoną w obrębie ewidencyjnym Uzarzewo (Żółków), gm. Swarzędz.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski