Wątpliwości interpunkcyjne

Szanowni Państwo.
Czy zdanie X naraził spółkę na szkodę, a w szczególności w innych postępowaniach bez ważnego powodu zrezygnował z wykonania zamówienia, bądź odmówił zawarcia umowy jest poprawne, czy też powinno wyglądać tak X naraził spółkę na szkodę, a w szczególności, w innych postępowaniach, bez ważnego powodu zrezygnował z wykonania zamówienia, bądź odmówił zawarcia umowy?
Z wyrazami szacunku,
Marcin Korektor
Okolicznik ujmuje się w przecinki, gdy jest on wtrącony. Jeśli zatem autor tekstu uznaje, że wyrażenie w innych postępowaniach jest wtrąceniem, musi je wydzielić przecinkami z obu stron. Ponadto w przytoczonym zdaniu nie powinno być przecinka przed spójnikiem rozłącznym bądź.
Adam Wolański