Widzicie Państwo?

Które z wyrażeń jest poprawne: „Widzicie Państwo” czy „Widzą Państwo” (…)? Drugie wydaje mi się zbyt „wersalowe” i przez to sztuczne.
Pozdrawiam, Piotr.
„Widzicie Państwo?” to forma nieco mniej oficjalna niż „Widzą Państwo”. Stanowi ona wygodny kompromis między oficjalnym „Widzą Państwo?” a potocznym „Widzicie?”. Niektóre osoby tej formy nie lubią, ale inni nie mają jej nic do zarzucenia. Sam należę do tych drugich. Nieraz mówię do swoich studentów: „Widzicie Państwo, że…” i nie zauważyłem, aby reagowali na to niechętnie.
Mirosław Bańko