Więc o co chodzi?

Witam!
Właśnie odbyliśmy z kolegą dyskusję na temat, czy w pytaniu: „Więc, o co chodzi?” powinien być przecinek przed zwrotem o co. Dyskusja pozostała nierozstrzygnięta. Proszę nas rozsądzić.
Dziękuję i pozdrawiam.
Anna
Po inicjalnym więc nie używamy przecinka, możemy – jeśli czujemy potrzebę zaznaczyć tam pauzę w wymowie – postawić myślnik lub wielokropek. Oba zapisy będą jednak zwracały na siebie uwagę, podczas gdy samo „Więc o co chodzi?” jest neutralne, naturalne i zazwyczaj będzie najlepsze. „Więc jak to jest z tym więc? – Całkiem prosto, jak widać”.
Mirosław Bańko, PWN