Wielka litera w nazwach

Jeśli nie udaje mi się znaleźć oficjalnego tłumaczenia nazywy (oddziału wojskowego, jednostki administracyjnej, tytułu książki), tłumaczę ją sama. Czy w takim wypadku należy pisać ją małymi czy duzymi literami? Zgodnie z regułami polskimi czy języka obcego?

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

Dorota

Szanowna Pani,

zasadniczo wszelkie nazwy, jeśli są przełożone na język polski, zapisujemy zgodnie z zasadami polskiej ortografii.

Z pozdrowieniami

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski