Wielka litera w wyrażeniach adresatywnych

Moje pytanie dotyczy zwrotów do adresatów listu. Czy należy je pisać wielkimi literami, jeśli pojawiają się w środku zdania? Czy wszystkie wyrazy powinny zaczynać się wielką literą, czy może tylko Panowie, Bracia, Kochani? Na przykład:
- To wszystko, Drodzy Panowie, dotyczy założeń
- Stało się tak, Moi Drodzy Bracia, już nie pierwszy raz.
- Chciałbym teraz, Moi Kochani, zaprezentować coś
Nie tylko rzeczownik, lecz także określający go przymiotnik i zaimek stanowią formułę adresatywną, a zatem jeśli decydujemy się (a powinniśmy – ze względów grzecznościowych) na zapis zwrotu do adresata od wielkiej litery, to konsekwentnie używajmy jej we wszystkich wyrazach je tworzących.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski