Współkoordynowanie

Według mnie słowo współ-koordynowanie jest niepoprawnie napisane, a poza tym czy takie słowo w ogóle istnieje?
Cząstka współ- jest dodawana do i do czasowników (współfinansować, współgrać, współistnieć), i do rzeczowników (współautor, współbrzmienie, współlokator). Jeśli więc zachodzi potrzeba stworzenia jednowyrazowej nazwy odpowiadającej wyrażeniu wspólne koordynowanie, to współkoordynowanie (podobnie jak współkoordynacja) jest właściwym słowem.
Cząstkę współ- zapisujemy łącznie z wyrazem, do którego ją dodajemy, a zatem poprawna pisownia to tylko: współkoordynowanie.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski