Wszcząćwszcznę

Czy istnieje w języku polskim i jako poprawne może być używane słowo wszcznę stanowiące jakoby formę czasu przyszłego dokonanego od czasownika wszczynać?
Czy dopuszczalna byłaby forma Prokuratura Okręgowa wszcznie postępowanie?
Tak! Formy czasu przyszłego czasownika wszcząć to wszcznę, wszczniesz, wszcznie, wszczniemy, wszczniecie, wszczną.
Dla uściślenia – czasownik wszczynać jest niedokonany, a więc od niego tworzymy czas przyszły w sposób złożony: będę wszczynać / będę wszczynał(a) itd.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski