Wulgarne ruchać

Ostatnio w rozmowie ze znajomym pojawił nam się mało wdzięczny temat i zagwozdka à propos wulgaryzmu ruchać. Czy to słowo zakłada z góry, że podmiotem jest mężczyzna? Czy kobieta też może ruchać, a konkretniej ruchać kogoś, a nie się? Zagwozdka może mało istotna, ale wyszła z tego ciekawa rozmowa. :)
Interesujący Państwa czasownik nazywa czynność wykonywaną przez mężczyznę.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski