X i Y czy Y i X?

Zastanawiam się która forma jest poprawna: „(…) za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie” czy „(…)za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce”? Od czego to zależy? Pozdrawiam.
Zbliża się koniec roku szkolnego, więc pytanie jest bardzo na czasie. Wybór między pierwszą a drugą wersją zależy od tego, co uważa Pani za ważniejsze: czy wyniki w nauce, czy wzorowe zachowanie. To, co ważniejsze, należy wymienić na pierwszym miejscu.
Mirosław Bańko, PWN