X to Y – bez przecinka

Szanowni Państwo,
czy interpunkcja w zdaniu: „Istnienie rozwiązania a znalezienie go, to dwie różne sprawy” powinna wyglądać właśnie tak, czy jakoś inaczej? Chodzi mi o brak przecinka przed a i postawienie przecinka przed to.
Z wyrazami szacunku
Gorliwy Czytelnik
Dobrze, że przed a nie ma przecinka, ale przed to też go być nie powinno. W wypowiedzeniach typu „Sport to zdrowie” przecinka nie stosujemy.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski