Z ilu członów może się składać nazwisko?

Proszę o wyjaśnienie zapisu nazwisk kobiecych, dwuczłonowych. Moja matka nosi rodowe nazwisko Oppeln-Bronikowska z uwagi na fakt, że nie przyjęła nazwiska po mężu. Co zdarzyłoby się, gdyby zechciała przyjąć nazwisko odmężowskie, nie pozbywając się swego dotychczasowego, a ów mąż także nosiłby nazwisko dwuczłonowe ? Załóżmy Oppeln-Bronikowska-Grot-Rowecka. Jaki byłby wówczas zapis, abstrahując od faktu, że nazbyt długi?
Kwestię tę reguluje Kodeks rodzinny i opiekuńczy (Ustawa z dnia 25 lutego 1964 r. Kodeks rodzinny i opiekuńczy), w którym czytamy (art. 25, par. 2):
Małżonkowie mogą nosić wspólne nazwisko będące dotychczasowym nazwiskiem jednego z nich. Każdy z małżonków może również zachować swoje dotychczasowe nazwisko albo połączyć z nim dotychczasowe nazwisko drugiego małżonka. Nazwisko utworzone w wyniku połączenia nie może się składać z więcej niż dwóch członów.

A zatem niemożliwe jest połączenie dwóch nazwisk dwuczłonowych.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski