Za dwa dni kalendarzowo

Czy istnieje określenie czasu jako za dwa dni kalendarzowo, nie ma słowa kalendarzowo w słowniku i jak to rozumieć? Czy można mówić za dwa dni i myśleć o dniach kalendarzowo, nie dzień jako 24 h, bo jeśli mówię właśnie tak to jak to rozumieć kalendarzowo czy dobowo jako 2x 24h?
Kalendarzowo jest regularnym przysłówkiem utworzonym od przymiotnika kalendarzowy odnoszącego się do systemu rachuby czasu – określamy w ten sposób raczej dłuższe okresy niż dni (rok kalendarzowy, dwa miesiące kalendarzowe).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski