Zachodniopomorskie

Witam serdecznie.
Czy dopuszczalna jest pisownia: Zachodnio-Pomorskie (województwo)?
Dziękuję za odpowiedź.
Przemek
Nazwa województwa pochodzi od wyrażenia Pomorze Zachodnie, jej człony są więc nierównorzędne i to uzasadnia jej łączną pisownię. Używając jej jako rzeczownika, piszemy ją wielką literą, w narzędniku i miejscowniku zachowując starą końcówkę -em, np. w Zachodniopomorskiem. Używając jej jako przymiotnika, stosujemy małą literę i końcówkę -im, np. w województwie zachodniopomorskim.
Mirosław Bańko