Zaimek wy – małą czy wielką literą

Czy błędem językowym jest użycie słowa Wam z dużej litery w zdaniu (opis męskiego stroju krakowskiego):
Chciałbym przedstawić Wam tradycyjny, krakowski strój męski.
Jeśli kierujemy tekst do konkretnych odbiorców, to bezpieczniej (bo nie pozostanie się posądzonym o brak grzeczności) jest napisać odnoszące się do nich zaimki osobowe wielką literą. W zacytowanym zdaniu miałabym natomiast wątpliwości co do przecinka rozdzielającego elementy tradycyjny i krakowski – nie są to bowiem przydawki równorzędne, a tylko takie rozdziela się przecinkami.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski