Zapis cyfrowy liczebników

Szanowni Państwo,
mam wątpliwości odnośnie zapisu liczebników w poniższym zdaniu. Czy można wszystkie zapisać cyfrą czy nie?
Naukowcy z Medical College of Georgia przeprowadzili badania nad dietą i stanem serca 766 pozornie zdrowych nastolatków pomiędzy 14 a 18 rokiem życia i odkryli, że ci, którzy jedli najmniej witaminy K1 mieli 3,3 razy częściej powiększone serce.
Z poważaniem
Anna Pachocka
Oczywiście, taki zapis cyfrowy nie jest błędny sam w sobie. Należy przy tym pamiętać, iż po cyfrach oznaczających liczebniki porządkowe stawiamy zasadniczo kropkę (a więc: pomiędzy 14. a 18. rokiem życia), a symbole cyfrowe witamin składamy w indeksie dolnym (a więc np. witamina K1, K2, K3).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski