Zapraszam do ośrodka

Szanowni Państwo!
Mam pewną wątpliwość i nie wiem jak sformułować zaproszenie.
Zapraszam na Ośrodek czy Zapraszam do Ośrodka?
Ważne jest to, że Ośrodek to nie pojedynczy budynek, a kompleks składający się z budynku, pola namiotowego i domków letniskowych.

Będę wdzięczna za pomoc.
Tylko: do ośrodka (ewentualnie: do Ośrodka, jeśli mamy na myśli nazwę własną). Gdybyśmy kogoś zaprosili na ośrodek, ryzykowalibyśmy, że goście pojawią się na dachu budynku.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski