Zaproszenia ślubne

Witam serdecznie. W 2020 r wychodzę za mąż układam listę gości ale nie wiem, jak odmienić nazwiska na zaproszeniach. Czy mogę prosić o pomoc?
Należy pamiętać o tym, że odmianie podlegają nie tylko nazwiska w liczbie pojedynczej (np. Nowak), lecz także te w liczbie mnogiej (np. Nowakowie). Szczegółowe zasady podane są choćby w części IX Wielkiego słownika ortograficznego PWN pod red. E. Polańskiego (Warszawa, 2016) https://sjp.pwn.pl/zasady/IX-Pisownia-nazw-wlasnych;629595.html
Gdyby miała Pani kłopot z konkretnym nazwiskiem, proszę do nas napisać – pomożemy.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski