Zaproszenia ślubne

Witam,
spróbuję dotknąć tematu zaproszeń ślubnych, częstego powodu kłótni, jeszcze przedmałżeńskich :) a mianowicie, czy jeśli (dodajmy jeszcze, że przykładowo, ja jestem Andrzej Nowak, a moja przyszła małżonka niech będzie Anna Kowalska) piszę zaproszenie w naszym imieniu, to czy mogę skonstruować je tak:

Anna Kowalska i Andrzej Nowak
wspólnie z rodzicami pragniemy serdecznie zaprosić
Sz. P. Józefa Kowalskiego
na uroczystość zaślubin która odbędzie się (…)

Dziękuję bardzo za pomoc
Rozumiem, że pytanie dotyczy formy czasownika pragnąć. Jeśli podmiotem zdania nie jest zaimek my, to orzeczenie nie może wystąpić w 1. osobie liczby mnogiej. Inaczej mówiąc, skoro podmiotem zdania jest element Anna Kowalska i Andrzej Nowak, to orzeczenie musi przybrać postać 3. osoby liczby mnogiej (pragną). Forma pragniemy mogłaby się pojawić jedynie wówczas, gdyby podmiotem był zaimek my, np. My, Anna Kowalska i Andrzej Nowak, pragniemy… . Takich formuł jednak na zaproszeniach się nie stosuje.

Życząc Państwu tylko takich powodów do kłótni przedmałżeńskich (i małżeńskich), życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski