Zastosowanie i wykorzystanie – z którymi przyimkami?

Szanowni Państwo,
Czy jest jakaś zasada mówiąca, że należy używać zwrotów z zastosowaniem i przy wykorzystaniu, a nie np. odwrotnie: przy zastosowaniu i z wykorzystaniem? Czy te drugie sformułowania to błąd?

Z poważaniem
Joanna B.
Szanowna Pani,
co prawda Wielki słownik poprawnej polszczyzny PWN pod red. A. Markowskiego (Warszawa, 2004) jako poprawną podaje wyłącznie składnię: z zastosowaniem, a przed wyrażeniem przy zastosowaniu przestrzega, jednak szybka kwerenda sieci wskazuje, że obie konstrukcje są powszechnie używane. W sprawie wyrażeń przy wykorzystaniu, z wykorzystaniem wspomniany słownik milczy, a wyszukiwarka internetowa wskazuje na obecność i jednego, i drugiego. Dlatego obecnie obie pary wyrażeń można uznać za poprawne (por. też poradę na podobny temat: https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Klopoty-z-przyimkami;16943.html).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski