Zjadłem kilka fluszernów

Jak należy odmienić wymyśloną nazwę cukierków w kształcie kostek? Chodzi o nazwę flurszen/Flurszen. Czy powinno być np.: zjeść flurszen, kilka flurszenów, kostek flurszenów, czy to wyraz nieodmienny jak np. rafaello.
Fluszern ma zakończenie spółgłoskowe, więc jego odmiana nie powinna sprawiać kłopotów: D. fluszerna, C. fluszernowi, B. fluszern, N. fluszernem, Ms. (o) fluszernie, M. fluszerny, D. fluszernów, C. fluszernom, B. fluszerny, N. fluszernami, Ms. (o) fluszernach.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski