Zografski

Czy bułgarskie nazwisko Зографски należy zapisywać w języku polskim przez F (Zografski, jak w międzynarodowym zapisie) czy przez W (Zograwski, jak nazwiska polskie)?
Według reguł polskiej transkrypcji współczesnego alfabetu bułgarskiego oryginalne nazwisko Зографски otrzyma postać: Zografski, por. np. Емил Димитров Зографски – Emił Dimitrow Zografski. I tak też należy to nazwisko zapisywać w języku polskim.
Adam Wolański