Zwielokrotnienie liter w zapisie dialogów

Szanowni Państwo,
czy istnieją jakieś zasady dotyczące zwielokrotnień liter w zapisie dialogów? Mam na myśli wyrazy typu: Taaak (Taaa – w niedbałej mowie), Hmm, Uff,Trrrach!, a także zapis wymowy rozciągniętej w czasie: Oooolaaa! Gdzie jeeesteeeś?, czy wymowy osób pijanych: Ttty, jesssteśśś, ciefffczyna są-siadófff?.
Spotkałam się z opinią, że jedyne dopuszczalne zwielokrotnienia to 3 lub 5 (tudzież 6) liter? Czy to prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Przyznam się szczerze, że nigdy nie spotkałem się z zasadami dotyczącymi zwielokrotnień liter w zapisie dialogów. Nie wiem, czy w ogóle ktoś z leksykografów kiedykolwiek się tym zajął i „zezwolił na trzy zwielokrotnienia, pięć zwielokrotnień lub co najwyżej sześć”, jak sądzi internautka. Ów graficzny ekwiwalent przedłużania dźwięku w wyrazach, które chcemy wyróżnić, jest niewątpliwie atrakcyjny, ale nie ma chyba co z tym przesadzać. Kilka dodatkowych literek w zupełności wystarczy…
Maciej Malinowski, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie