agenda

Spotkałam się z użyciem sformułowania agenda spotkania. Chodzi o coś w rodzaju porządku obrad (listy spraw i problemów do poruszenia na spotkaniu firmowym). Czy jest to poprawne, czy może jest to niewłaściwe zapożyczenie z języka angielskiego?
Rzeczownik agenda może wystąpić w znaczeniu ‘plan spotkania, zebrania’, co potwierdza Uniwersalny słownik języka polskiego. W związku z tym nie ma powodu, by wątpić w poprawność wyrażenia agenda spotkania. Jednak jako nowe może nie być dla wszystkich jasne, a więc budzi zastrzeżenia natury pragmatycznej. Może lepiej po staremu: harmonogram albo porządek spotkania?
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski