akcent główny i poboczny

Jak poprawnie należy akcentować słowo telekomunikacja? Czy tu aby nie należy zaakcentować dwóch sylab? Pierwszej i przedostatniej?
Pozdrawiam serdecznie,
Maja
Akcent główny w wyrazach polskich zwykle pada na przedostatnią sylabę, a telekomunikacja nie jest wyjątkiem. W dłuższych wyrazach na pierwszej sylabie kładzie się też akcent poboczny. Jednak dwóch równorzędnych akcentów w tym słowie być nie powinno.
Mirosław Bańko