albowiem

Witam,
czy przed wyrazem albowiem stawiamy przecinek? Pracuję w wymiarze sprawiedliwości, gdzie wyraz ten jest szczególnie ulubiony, zwłaszcza w pisemnych uzasadnieniach sądowych orzeczeń.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Owszem, przed słowem albowiem należy postawić przecinek, albowiem (sic!) należy ono do tej samej grupy spójników, co bo, gdyż, ponieważ, bowiem, z których wszystkie wymagają przecinka. (Bystre oko prawnika powinno w tym uzasadnieniu wykryć pewien feler, ale niezależnie od uzasadnienia fakty są takie, jak je opisałem).
Mirosław Bańko, PWN