allegro ma non troppo

W najnowszym wydaniu WSO PWN termin muzyczny allegro ma non troppo został zapisany bez przecinka, mimo że we wcześniejszych wydaniach rzeczony przecinek występował (allegro, ma non troppo). Proszę o wyjaśnienie, z jakiego powodu został on usunięty.
Dziękuję za odpowiedzi na wszystkie zadane przeze mnie pytania.
Godnym polecenia jest zapis oznaczenia tempa allegro ma non troppo // allegro ma non tanto 'nie zanadto szybko' bez przecinka. W takiej postaci występuje on bowiem w nutach (por. np. Finał IV symfonii Beethovena). Potwierdzenie takiego zapisu znaleźć można ponadto np. w używanym od 50 lat podręczniku prof. Franciszka Wesołowskiego Zasady muzyki, Kraków 1977, s. 76, a także w słowniku Ferdinanda Hirscha Das große Wörterbuch der Musik, Berlin 1984, s. 24.
Grzegorz Dąbkowski, prof., Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej