argumenty na nie

Dzień dobry, jak powinno się prawidłowo zapisać sformułowanie argumenty na nie – czy nie powinno się wziąć w cudzysłów, a może w ogóle nie powinno się tego słowa wyróżniać?
Z argumentami na nie może być tak jak z przechodzeniem na ty – jedno i drugie może obywać się bez cudzysłowu. O ile jednak przechodzenie na ty brzmi jednoznacznie, o tyle argumenty na nie (w mniejszym stopniu argumenty na tak) mogą czasem być przyczyną wadliwej segmentacji zdania przy pierwszym czytaniu, por. początek tej odpowiedzi: „(…) nie może być tak jak (…)”. Aby uniknąć nieporozumień, można ująć dwuznaczne nie w cudzysłów.
Mirosław Bańko, PWN