artyzanalia

Uprzejmie proszę o udzielenie mi odpowiedzi na następujące pytanie: czy w języku polskim istnieje slowo artyzanalia (od francuskiego wyrazu artisanal co oznacza 'rzemieślniczy, rzemiosło')?
Bardzo dziękuję.
Nie znaleźliśmy takiego słowa w polskich tekstach. Jeśli wnioskować przez analogię do wyrazów takich, jak personalia lub archwalia, mogłoby ono znaczyć tyle, co 'wyroby rzemieślnicze'.
Mirosław Bańko