autooddzwanianie

W telefonie komórkowym znalazłem opcję Auto-oddzwanianie. Jednak po przejrzeniu zasad pisowni dotyczących użycia łącznika w języku polskim doszedłem do wniosku, że w tym miejscu został on użyty błędnie. Czy mam rację?
Tak, ma Pan rację. Między auto i rzeczownikiem nie ma kreski zarówno wtedy, gdy auto jest skrótem od automobilu (automyjnia), jak i wtedy, gdy znaczy tyle, co samo (autoportret).
Pozdrawiam
Jerzy Bralczyk, Uniwersytet Warszawski