ban(n)era jak pagera

Nie mam baneru czy banera? Chodzi o ruchomą grafikę odsyłającą w internecie do innej strony. A może banneru (-a)?
W tekstach przeważa pisownia przez dwa n, zgodna z angielskim oryginałem. Namawialibyśmy jednak do jej polszczenia. Co do końcówki, to ludzie piszą różnie, a w słownikach językowych jeszcze tego hasła nie ma. Doradzamy formę banera – jak kochera, miksera, pagera itp.
Mirosław Bańko