barzanka, bufka

Nigdzi nie potrafiłem znaleźć znaczenia dwóch słów z ostatniego finałowego dyktanda, oto one: barzanka, bufka. Czy możecie mi Państwo pomóc?
Bufka to mała bufa – rodzaj rękawa. Co znaczy barzanka, trudniej zgadnąć i pewnie sami byśmy nie zgadli bez zajrzenia do Nowego słownika ortograficznego PWN – regulaminowej podstawy Ogólnpolskiego Dyktanda. Otóż barzanka to mieszkanka Baru – słowo pisane małą literą, tak jak nazwy mieszkanek innych miast, np. gdańszczanka.
Mirosław Bańko