bynajmniej i przynajmniej

Dzień dobry! Czy słowo bynajmniej może być też używane zamiennie ze słowem przynajmniej? I czy będzie to poprawne, ot, chociażby w zdaniu: „W tym tygodniu chciałbym bynajmniej raz odwiedzić to miejsce” (zamiast: „W tym tygodniu chciałbym przynajmniej raz odwiedzić to miejsce”).
Dziękuję i pozdrawiam.
Bynajmniej! Znaczenia tych słów są różne, toteż zamieniać ich nie wolno. Różna jest też ich łączliwość składniowa, gdyż bynajmniej wymaga negacji, por. „Stąd przynajmniej się czegoś dowiedziałam” i „Stąd bynajmniej niczego się nie dowiedziałam”.
Mirosław Bańko, PWN