cabrio złup?

Czy poprawne jest hasło promocyjne: „Chrup i cabrio złup"? Znaczenie: chrup chipsy i wygraj nagrodę główną, czyli samochód typu kabriolet.
Pod względem gramatycznym hasło jest poprawne, ale nie wydaje się nam udane. Po pierwsze, mało kto zrozumie słowo cabrio. Po drugie, można odnieść wrażenie, że reklama namawia do łupiestwa, czyli okradania samochodów.
Mirosław Bańko