chanum

Dzień dobry!
Nie mogę znaleźć w żadnym słowniku słowa chanum – 'żona chana'. W Internecie znalazłam przykłady, takie jak Bibi-Chanum, Szach-Begi Chanum. Jak zatem zapisać chanum? Z wielkiej litery czy z małej jak w przypadku Czyngis-chana? Z dywizem czy bez? I czy można napisać chanum bez imienia właścicielki, np. w zdaniu „Chanum podała swojemu mężowi naczynie”?
Pozdrawiam
Słowo chanum wymienia Trzaski, Everta i Michalskiego encyklopedyczny słownik wyrazów obcych pod red. S. Lama (Warszawa 1939), podając znaczenia ‘żona lub córka chana; u Turków kobieta z lepszej sfery’, można więc użyć tego wyrazu bez imienia.
Nazwy osobowe, które go zawierają, należałoby zapisywać konsekwentnie, a skoro piszemy Kabuł-chan, Czyngis-chan, to powinno być Bibi-chanum, Szach-Begi-chanum.
Jan Grzenia