cmentarz Bródnowski czy Bródzieński?

Szanowni Państwo,
chciałbym zapytać o poprawność nazwy jednego z warszawskich cmentarzy, używanej chociażby na dzisiejszych mapach: cmentarz Bródnowski. Na starych mapach wielokrotnie widziałem nazwę cmentarz Bródzieński i właśnie ta nazwa wydaje mi się bardziej poprawna (analogicznie do przymiotnika utworzonego od Grodnagrodzieński).
Z poważaniem
Maciej Krupiński
Przewagę zdobył wariant prostszy, bez wymiany spółgłoskowej utrudniającej odtworzenie nazwy na podstawie pochodnego przymiotnika. Oba jednak są nadal obecne w słownikach.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski