college'e

Szanowni Państwo,
Jaka jest forma liczby mnogiej, w mianowniku, słowa college? Czy to są college'e? Wiem, że można użyć spolszczonej formy koledż i mianownik liczby mnogiej będzie oczywisty. Ale chodzi mi tu o sytuację, kiedy ze względów marketingowych należy się trzymać formy college, która przecież jest dopuszczana przez Słownik języka polskiego. Będę wdzieczną za odpowiedź.
Z poważaniem.
Małgorzata Staniewicz
Tak, formę mianownika liczby mnogiej zapisujemy college'e (zob. słowniki ortograficzne PWN).
Mirosław Bańko, PWN