cyfrowy zapis czasu

Czy jest jakaś norma językowa, regulująca stawianie znaków diakrytycznych w zapisie godziny? To znaczy jak powinniśmy napisać: 12:30, 12.30, 12^30, 12H30? Proszę o poradę.
Zazwyczaj stosuje się zapis z kropką, np. 12.30. W niektórych rodzajach publikacji (ale nie w beletrystyce) dopuszczalny jest dwukropek, np. 12:30, a także podanie minut we frakcji górnej, np. 1230. Więcej szczegółów – zob. A. Wolański, Edycja tekstów, s. 129–130.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski