cykl spotkań

Czy w zdaniu: Cykl grupowych spotkań informacyjno – zawodowych pt. Bądź aktywny powinien być cudzysłów? Czy możemy go nie stosować?
Dobrze by było wyróżnić słowa Bądź aktywny w jakiś sposób, jeśli nie cudzysłowem, to kolorem lub inną czcionką. Wyobrażam sobie, że pełna nazwa może się znaleźć w broszurze informacyjnej lub na plakacie i wtedy zmiana koloru lub czcionki może być atrakcyjnym rozwiązaniem. W zwykłym tekście, np. w sprawozdaniu lub liście, lepiej posłużyć się cudzysłowem.
Moją wątpliwość budzi pisownia złożonego przymiotnika: dywiz nie powinien mieć spacji po bokach, należałoby więc pisać informacyjno-zawodowych, gdyby człony tego złożenia były równorzędne. Ich znaczenie wskazuje jednak, że równorzędne raczej nie są: czy nie chodziło o spotkania informujące o zawodzie? Jeśli tak, to całość należałoby bardziej zmienić, na przykład: Cykl grupowych spotkań informacyjnych pt. „Bądź aktywny zawowodowo”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski