czasowniki z się

Chciałabym się zapytać, czy czasownik najeść lub napić może istnieć bez formy się? I jak w języku polskim poznaje się, które czasowniki posiadają morfem się nieciągły?
Dziękuje za odpowiedź
Najłatwiej na takie pytania odpowiedzieć za pomocą słownika. Na przykład można sprawdzić, że w 11-tomowym słowniku pod red. W. Doroszewskiego nie ma najeść ani napić bez się.
Nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem ostatnie pytanie. W polszczyźnie morfem się jest zawsze nieciągły, czyli oddzielany w piśmie odstępem (inaczej niż np. jego odpowiednik rosyjski), a przy tym ruchomy (por. się napić) i niekoniecznie używany w bezpośrednim sąsiedztwie czasownika (por. „Chciałbym się czegoś napić”). Jeśli chodzi o to, które czasowniki polskie nie są używane bez się, to ich listę można zestawić na podstawie słowników (stosunkowo prosto za pomocą indeksów a tergo). Pomocna może być też książka Krystyny Wilczewskiej Czasowniki zwrotne we współczesnej polszczyźnie (1966).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski