depresywny?

Moje pytanie dotyczy słowa depresywny. Czy jest to po prostu wariant słowa depresyjny, czy może ma jeszcze jakiś inny zakres użycia? Czy w ogóle ta forma jest dopuszczalna?
Pozdrawiam
Słowo depresywny występuje kilkaset razy w polskim Internecie – jak na Internet nie jest to liczba duża. Przy próbie wyszukania go Google usłużnie podpowiada (podpowiadają?), że pewnie szukającemu chodziło o depresyjny. Choć jestem zdania, że angielszczyzna jest zbyt często chłopcem do bicia, w tym wypadku nie widzę innego winowajcy niż angielskie depressive. „Czy w ogóle ta forma jest dopuszczalna?” – w tej kwestii zgadzam się z wyszukiwarką Google.
Mirosław Bańko, PWN